למרות שיעורי האבטלה הנמוכים בישראל, רבים מהעובדים בישראל אינם נהנים מביטחון תעסוקתי של ממש. חברות ועסקים נסגרים חדשות לבקרים, מפעלים קורסים תחת נטל ההוצאות, והעובד המצטיין של אתמול עלול להפוך למפוטר של מחר.

זו בדיוק הסיבה מדוע יותר ויותר אנשים מעניקים לעצמם גיבוי מקצועי לעתיד, וזאת באמצעות קורס מלגזנים קצר.

היתרונות של קורס מלגזנים

ישנם 2 יתרונות מובהקים שמציע לכם קורס מלגזנים. מצד אחד, מדובר בקורס קצרצר, קליל ולא יקר בן יומיים בלבד, שלאחריו אתם זוכים ברישיון נהיגה מקצועי לכל דבר ועניין. מצד שני, עשרות משרות פנויות רבות יחכו לכם בסיום הקורס, במגוון רחב של חברות, בתנאי שכר לא רעים בכלל, מה שמבטיח לכם שאם וכאשר תזדקקו לעבודה באופן מיידי, היא תחכה לכם על כיסא המלגזה…

פרטים על הקורס

החלטתם להבטיח את עתידכם באמצעות קורס מלגזנים? מצוין. זה הזמן לגשת למשרד הרישוי הקרוב למקום מגוריכם (במידה וחגגתם 18 ואתם מחזיקים ברישיון נהיגה על רכב פרטי או על טרקטור) ולבקש את הטופס הירוק – רש"ל 18 לקורס מלגזנים. יש להגיע עם טופס זה ורישיון בתוקף ליומו הראשון של הקורס.

כאמור, קורס מלגזנים נמשך יומיים בשני חלקים (עיוני ומעשי). בסיום החלק העיוני ישנו מבחן, אם תעברו אותו בהצלחה תתקדמו לחלק המעשי שבסיומו יש מבחן מעשי (טסט).

בין הנושאים הנלמדים במהלך הקורס נמצאים הכרת הכלי, בטיחות בנהיגה ובעבודה, אחזקה שוטפת ועוד.

חשיבות בחירת בית הספר לנהיגה

על מנת אכן להשיג את הרישיון המיוחל בזמן קצר ולהתחיל לעבוד בתחום בביטחה, חשוב לבחור בבית ספר לנהיגה שנותן את כל התנאים להצלחה. קורס מלגזנים במסגרת בית ספר איכותי יועבר על ידי מרצים בכירים שידעו להעביר את החומר, יחולקו בו דפי מידע מפורטים ורלוונטיים, ואף החלק המעשי יבוצע בבית הספר עצמו תוך יכולת התנסות במגוון משימות שצריך לבצע המלגזן.

לאחר הקורס

סיימתם את הקורס בהצלחה? ישר כוח! הטפסים יישלחו למשרד התחבורה והרישיון הנכסף יגיע לביתכם בתוך מספר ימים. עכשיו כל שנותר הוא לבחור בין שלל עבודות – מלגזן, מלקט, מחסנאי, מחסנאי ממוחשב ועוד באחת מעשרות אלפי החברות והעסקים הזקוקים לבעלי רישיון מסוג זה. יומיים קורס! והשגתם לעצמכם עתיד בטוח!