תוכן השיעורים בקורס מלגזה

בשונה מהתהליך הוצאת רישיון נהיגה רגיל בו קיימת הפרדה בין רישיון לרכב בעל הילוכים או רכב אוטומטי ,תהליך הוצאת רישיון מלגזה הינו זהה למרות השוני שקיים באופן הנהיגה ובהפעלת המלגות השונות. ישנם סוגים רבים של מלגזות: מלגזות אדם עם תורן אשר הפעלתן נחשבת לקלה יותר, מלגזות חשמליות שיתרונן הוא אחזקתן הקלה לעומת מלגזות הפועלות על דלק ועוד.
התכנים הנלמדים בקורס מלגזה הם פשוטים למדי ואורכו קצר למדי (כיום ניתן לעבור קורס מלגזה ולהוציא רישיון מלגזה ביומיים בלבד!), בסופו מתקיים מבחן עיוני שמטרתו לבדוק את בקיאותכם בחומר הנלמד בקורס וכן גם מבחן מעשי אשר מטרתו לבחון את יכולתכם בהפעלת המלגזה ואת זרועותיה במצבים שונים.

קורס מלגזה לעומת קורס נהיגה עבור רישיון רגיל

הבדל נוסף בין לימודים להוצאת רישיון רגיל ולבין קורס להוצאת רישיון מלגזה הוא שקורס מלגזה מאגד בתוכו את כל המידע הנדרש ואין בו חלוקה בין השלב התיאורטי לשלב המעשי.
לאחר מספר שיעורים תיאורטיים ניתן לגשת למבחן מעשי ולקבל רשיון להפעלת מלגזה לאחר שאתם מרגישים מוכנים ליישם את מה שרק עכשיו למדתם. הקורס להוצאת רישיון מלגזה מתקיים תחת ליווי צמוד של מדריכים מיומנים, מקצועיים עם ניסיון רב בנהיגת ובהפעלת מלגזות. אנשי המקצוע מלווים אתכם החל מהשלב התיאורטי בו ניתן הסבר כללי על מלגזות:הכרת נהלי בטיחות, למידת חוקי התנועה וכן הכרת חלקן המכאני של המלגזות. בנוסף המדריכים מלווים אתכם בחלק המעשי של הקורס ומאפשרים לכם להתאמן בפועל ולרכוש מיומנות בהפעלה ובשליטה על המלגזה.

עכשיו הזמן לעבור קורס מלגזה

המלגזה הינה כלי רכב הנדסי ממונע וציוד נחוץ על מנת לתפעל באופן יעיל ומהיר מחסנים ומפעלי ייצור בתחום המסחר והתעשייה. במידה ויש ברשותכם מלגזה ברמה טובה היא תשמש אתכם להרמת ולהזזת תכולה ממקומות שונים ולגבהים שונים. יתרונה של המלגזה הוא היכולת לבצע את השינוע גם במקומות סגורים ובכך שאופן השליטה בה פשוט יותר מאשר סוגים שונים של כלי רכב מסחריים.
אז אל תהססו ובואו לעשות קורס להוצאת רישיון למלגזה אשר יקנה לכם את כל הכלים הדרושים על מנת שתנהגו על המלגזה בבטחה ובקלות.