קורס עזרה ראשונה להורים ואנשי חינוך

בעת התהוותו של מצב חירום בריאותי המצאות אדם בעל ידע בסיסי בהגשת עזרה ראשונה, במיוחד בביצוע פעולות החייאה, עשוי להיות ההבדל בין הצלת חיים לאבדנם.

כהורים אנו שואפים שיהיו בידינו כמה שיותר כלים שיסייעו לנו לספק לילדינו את כל צרכיהם, לאפשר להם להתפתח ולהגיע להישגים ומעל לכל לגונן עליהם ולשמור עליהם מכל פגע.
אנשי חינוך לוקחים על עצמם חלק נכבד מהטיפול והטיפוח היום יומי שאנו כחברה מחויבים לספק לדורות הצעירים.
טוב יעשו הורים ואנשי חינוך כאחד אם ישכילו לרכוש מבעוד מועד את הכלים הבסיסים שיבטיחו התמודדות מוצלחת אם חלילה יזדקקו לסייע במקרה של אובדן הכרה, הפסקת נשימה או אפילו אובדן דופק.


כדי להקל עליכם ההורים ואנשי החינוך לצייד עצמכם בידע והניסיון הדרושים פיתחנו בתלמים מרכז הדרכות שלוש השתלמויות לבחירתכם :

קורס החייאה

השתלמות בת 4 שעות במהלכו נלמד להכיר ולהתמודד עם מצבים מסכני חיים, בכללם הצלת ילד / תינוק שאיבדו הכרתם, הצלת ילד / תינוק שדרכי נשימתם נחסמו (חנק מעצם זר), התמודדות עם דימום מסכן חיים.
בנוסף נלמד להתמודד עם פגיעות קלות ושכיחות יותר כגון חתכים, כוויות, עקיצות, התייבשות / מכת חום ועוד.

קורס החייאה מורחב

השתלמות בת 6 שעות (במפגש אחד או בשני מפגשים בני 3 שעות כל אחד) הכוללת את כל הנושאים המועברים בקורס החייאה בסיסי הנ"ל ובנוסף נלמד להכיר את תכולתן האופיינית של ערכות / ארונות עזרה ראשונה ונתרגל את השימוש בהם כגון חבישות שונות, עצירת דימום, טיפול בפצוע אשר יש חשד שנפגע בעמוד השדרה ועוד.

קורס עזרה ראשונה בסיסי

קורס בן 8 שעות (ניתן במפגש אחד אינטנסיבי של יום שלם אך מומלץ יותר בשני מפגשים בני ארבע שעות כל אחד) במהלכו נלמד את כל הנושאים המועברים בהשתלמויות ההחייאה הנ"ל ובנוסף יזכו המשתתפים להבין לעומקם את התהליכים מסכני החיים אשר להתמודדות עימם אליהם אנו מבקשים להתכונן.

לחץ כאן – ליצירת קשר לבירור פרטים נוספים